چه خدماتی از ما میخواهید؟

در بخش ثبت استعلام همراتان هستیم تا بتوانیم خدمات مورد نیازتان را به بهترین نحو به شما ارائه دهیم.

خرید خارجی

خرید خارجی را در زیر مجموعه بازرگانی خارجی طبقه بندی میشود، فرآیند خرید خارجی بیشتر از احساس نیاز در یک مجموعه صنعتی و تولیدی جهت واردات تجهیزات و ادوات و یا مواد خام اولیه آغاز میگردد، در این مرحله خریدارات نیاز به استعلام خرید از یک مجموعه معتبر دارند. از این رو مجموعه مسیر خط سبر جهان جهت دستیابی به مناسب ترین و ارزان ترین راه خرید کالای مورد نظر در کنار شما خواهد بود.

حمل و نقل محموله

یکی از مراحل بازرگانی خارجی حمل و نقل بین المللی می باشد، هر چند تعریف حمل و نقل در گستره ای وسیع تر از بازرگانی جای میگیرد ولی در این مقال به بررسی نقش حمل و نقل بین المللی در فرآیند بازرگانی خارجی و خرید خارجی می پردازیم. حمل و نقل بین المللی از سه طریق دریایی، زمینی و هوایی صورت می پذیرد…

ترخیص

آخرین مرحله از فرآیند واردات، ترخیص کالا از گمرک مقصد می باشد که پس از اخذ مدارک حمل از شرکت حمل مربوطه و نیز دریافت مجوز ثبت سفارش و همچنین کد تخصیص ارز از بانک مرکزی، عملیات ترخیص کالا آغاز میگردد بعبارت دیگر ترخیص کالا به مجموعه عملیات و تشریفاتی گفته میشود که بابت خروج محموله از گمرک  در سامانه الکترونیکی  EPL و گمرک محل صورت می پذیرد.

درباره ما

خط سبزجهان” فعالیت خود را در سال 1394 و به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه موفق مدیران خود آغاز نموده است؛ این مجموعه شامل شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان، حمل و نقل داخلی و ترانزیت خط سبز کاسپین و بازرگانی مسیر سبز تجارت جهان می باشد. در این مجموعه کوشیده ایم تا خدمات مرتبط با بازرگانی خارجی (خرید و حواله) و حمل و نقل و تشریفات گمرکی را به شیوه ای مدرن و بر اساس نیاز هموطنان ، تجار و بازرگانان محترم ایرانی فراهم آوریم، خدماتی که بتوانند در زنجیره تامین کالاهای وارداتی نقش موثر خود را ایفا و موجب آسودگی خاطر شرکای تجاری این مجموعه گردد.​

برای آشنایی بیشتر با خرید خارجی و حمل و نقل بین المللی به مقالات زیر مراجعه نمایید

خرید خارجی را در زیر مجموعه بازرگانی خارجی طبقه بندی میکنیم، فرآیند خرید خارجی بیشتر از احساس نیاز در یک مجموعه صنعتی و تولیدی جهت واردات تجهیزات و ادوات و یا مواد خام اولیه آغاز میگردد، در این مرحله میتوان جهت حصول اطمینان از انتخاب صحیح منبع تامین، به شرکتهای بازرگانی معتبر مراجعه نمود….

حمل دریایی

یکی از مراحل بازرگانی خارجی حمل و نقل بین المللی می باشد، هر چند تعریف حمل و نقل در گستره ای وسیع تر از بازرگانی جای میگیرد ولی در این مقال به بررسی نقش حمل و نقل بین المللی در فرآیند بازرگانی خارجی و خرید خارجی می پردازیم….

برای دریافت آخرین اخبار به ما بپیوندید

جهت دریافت آخرین اخبار و جدیدترین پروژه های مجموعه مسیر سبز جهان ایمیل خود را وارد نمایید

Share this post with your friends

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

کامل ترین سرویس خرید خارجی

0 تا 100 خرید خارجی خود را با ما پیگیری نمایید